Uzņēmums EBR (Beull motocikli) bankrotēja

[09.02.2017]
ASV jau kārtējo reizi atzīsta uzņēmumu Erik Buell Racing (EBR)  par bankrotu, kas kopš tā laika, kad kompānija bija piespiesta iziet no moto giganta Harley-Davidson sastāva, pastāvīgi piedzīvo finansiālas grūtības. 
  
Eriks Buells, kompānijas īpašnieks un zīmola dibinātājs, pēc vairākām finanšu problēmām, galu galā nolēma pārtraukt ražošanu un likvidēt uzņēmumu. 
  
Par sporta motociklu ražošanas kompānijas bankrotēšanas galveno iemeslu uzskata par zemo produkcijas konkurētspēju, pieticīgu dīlera tīklu un vāju pārdošanu. Jo īpaši statistika liecina, ka visa brenda pārstāvēšanas laikā, no 1993. gada līdz 2016.gadam, tika realizēti tikai 135 tūkstoši motociklu – priekš tāda laika perioda, tas ir ļoti mazs. 
  
2016. gada martā tika ziņots, ka EBR kopā ar finanšu uzņēmumu Liquid Asset Partners (LAP) atjauno ražošanu uzņēmuma jaudās  Īst-Trojā un ka pirmie jaunie 1190RX un 1190SX modeļi tiks palaisti no konveijera ne vēlāk par 2017. gada martu. Bet galu galā no šī arī nekas nesanāca . 
  
Buell Motorcycles – amerikāņu brends, līdz 2009. gadam piederēja Harley Davidson koncernam. Zem Buell zīmola tiek ražotas sporta motocikli. 2008. gadā novembrī Buell nosvinēja sava veida jubileju – no konveijerā tika palaists šī brenda 125. tūkstošais motocikls. Pēc šķiršanās ar Harley-Davidson Eriks Buells nodibināja savu kompāniju, ko nosauca par Erik Buell Racing (EBR), bet visi mēģinājumi atrast kādu adekvātu finansējumu (sakumā patstāvīgi, bet pēc tam arī ar partneru no Hero Corp. Palīdzību, arī citos veidos, pārdodot brendu citām kompānijām vai fondam) nenoveda pie vēlamiem rezultātiem. Pēdējā laikā EBR laida tikai divus motocikla modeļus EBR 1190 SX un EBR 1190 RX (ar 185 zs dzinēju). 
 
Radīt:

But autoriem
ASHBURN +29°C.
LV
Pasākumi
UA-90270640-1