Daugavpilī atgriezīsies spīdveja "Grand Prix"

[01.01.1970]
Pēc gada pārtraukuma Latvijā atkal būs iespēja vērot pasaules labākos spīdvejistus! 2017. gada 27. maijā Daugavpilī norisināsies pasaules čempionāta trešais posms. Kopumā Latvijā nākamajā gadā paredzētas četras pasaules mēroga sacīkstes.
 
Pasaules spīdveja čempionāta posmi ar neilgiem pārtraukumiem Daugavpilī risinās jau kopš 2006. gada. Lai arī tie allaž pulcē lielu skatītāju skaitu, posma sarīkošanas izmaksas ir lielas un ne vienmēr šī pasākuma organizācijai tiek atrasts nepieciešamais finansējums. 2016. gadā Daugavpils no šāda posma organizācijas atteicās, toties pirmo reizi vēsturē pie mums tika aizvadīts Eiropas čempionāta posms (SEC), kas daudzu līdzjutēju skatījumā ne par matu neatpalika no "Grand Prix".
 
2017. gadā Latvijas sporta notikumu kalendārā atkal būs izmaiņas, jo Eiropas čempionāta vietā notiks pasaules čempionāts. Latvijas posms ir ieplānots 27. maijā un tas būs sezonas trešais posms. Par 2016. gada čempionu kļuva amerikānis Gregs Henkoks, kuru noteikti redzēsim arī Latvijā.
 
Par vienām no nozīmīgākajām gadas sacīkstēm kļūs 25. jūnija pasaules kauss. Latvijas izlase cīnīsies par iekļūšanu pasaules kausa pusfinālā ar Vācijas, Itālijas un Slovēnijas komandām. Pusfinālā iekļūs tikai viena izlase. Interesanti, ka šī sacīkste norisināsies Rīgā.
 
No citiem starptautiskajiem mačiem jāizceļ arī Eiropas komandu junioru čempionāta atlases pusfināls, kā arī Eiropas junioru individuālā čempionāta finālposms. Viennozīmīgi 2017. gadā būs ko redzēt!
Radīt:

But autoriem
ASHBURN +28°C.
LV
Pasākumi
UA-90270640-1