Victory Motorcycles beigs savu eksistēšanu!

[21.03.2017]
Viens no slavenākajiem Amerikāņu motociklu brendiem – Victory Motorcycles, ar galvenā akcionāra un Polaris zīmes īpašnieka lēmumu beigs savu darbību. 
 
18. gadus brends Victory veiksmīgi konkurēja ar Harley-Davidson tās niša: katru gadu uzņēmumam izdevās pārdot līdz 10 000 luksa tureru un kruizeru ar vidējo cenu augstāku nekā bija H-D. Grupa Polaris Industries sekmīgi virzījās uz priekšu pārdošanā ar devīzi „Jauns Amerikāņu Motocikls”, cerot uz auditoriju atšķirīgo no klasiskā baikeru tusiņa un sasniedzot pārdošanas piķa maksimumu 2012. gadā. 
 
Tomēr pēc tam, kad 2011. gada 19.aprīlī Polaris paziņoja par 100% akciju iegādi citā slavenā Amerikāņu motociklu ražotāja – vēsturiskā Indian, parādījās pirmie jautājumi par divu analoģisko (dažreiz arī konkurējošo) brendu attīstību. Kaut Polaris kompānijā ir paziņojuši, ka Victory paliks viņu motociklu brendu klāstā, ka pilnīgi neatkarīgs un pašatmaksājošs uzņēmums, bija saprotams, ka agrāk vai vēlāk ir jānotiek iekšējam konfliktam tā rezultātā, kas notika 2017.gadā 9.janvārī. 
 
Polaris prezidents, Skots Vains, teica, ka Polaris Industries nekavējoties sakļauj Victory motociklu ražošanu ar nolūku pastiprināt savu „powersport” produkta pozīciju tirgū. Šis lēmums nekādā veidā neietekmēs citu Polaris uzņēmuma nodaļas. Turpat kompānija ir apņēmusies palīdzēt brenda dīleriem ar produkciju un servisa aprīkojuma realizēšanu. 
 
Par galveno problēmu, kuras dēļ Polaris pieņēma lēmumu aizvērt Victory programmu, Vains nosauca nepieciešamas tirgus daļas aizņemšanas iespējas trūkumu, ko radīja reālus draudus uztaisīt uzņēmumu par nerentablu. Aizverot Victory, Polaris cer samazināt savas izmaksas, pārorientēt un investēt esošos līdzekļus novirzēs, ko uzskata par vis perspektīvākiem. Tiek domāts par sniega motociklu un kvadriciklu attīstību. 
Radīt:

But autoriem
ASHBURN +35°C.
LV
Pasākumi
UA-90270640-1