Uz 3D printera tika izdrukāts MOTOCIKLS

[31.01.2017]
3D-printeris - unikāla ierīce, kas ļauj drukāt lietas, kas ir nedaudz mazākas nekā pats printeris. Kompānija Zortrax ražo pietiekami lielas ierīces, kurās var izdrukāt pat motociklu. 
 
Polijas 3D-printeru ražotājs Zortrax prezentēja motociklu, kurš tika izdrukāts uz printera BIG M300. Protams, metāliskās un gumijas detaļas nebija iespējams izdrukāt, bet visas plastmasas detaļas no motocikla tika izdrukātas ar printeri: aptecētājs, vizieris, lukturi, sēdeklis, degvielas bāka, spoguļu korpusi. Projekts aizņēma veselu mēnesi. 
 
«Katrā posmā saskarāmies ar dažādām grūtībām», - skaidro Mihails Moisejs - «Vispirms vajadzēja izvēlēties pamata modeli, kurš būtu piemērots mūsu prototipam. Pēc tam bija sarežģīts process 3D-skenēšana, kas pieprasa augstu precizitāti. Projektēšana un montāža - interesantākie ražošanas posmi». 
 
Printeris M300 spēj izdrukāt lietas ar lielumu 300 x 300 x 300mm un tā precizitāte ir 140/300 mikronu. Komplektā ietilpst Z-Suite programmatūra, kura savietojama ar Mac OS X un Windows 7+. Drukāšanā tiek izmantoti šādi materiāli: Z-HIPS, Z-PETG vai Z-GLASS. Printera cena: apmēram 4-5 tūkstoši dolāru. 
Radīt:

But autoriem
ASHBURN +27°C.
LV
Pasākumi
UA-90270640-1