MotoGP: Loris Baz atguvusies no traumas un gatavojas jaunai sezonai

[02.02.2017]
Loris Baz vēlās aizmirst pagājušo sezonu un nekad vairs to neatcerēties.  Francūzis ir ļoti motivēts, jo drīz beigsies ziemas brīvdienas un sāksies pirms sezonas izmēģinājumi MotoGP ietvaros.  
  
Pagājušā gadā Lorisu nomocīja traumas un dīvainie incidenti. Viss sākās ar Michelin riepas sprādzienu pirms sezonas izmēģinājuma braucienos Sepanģē, pēc Baz salauza kāju Mudželo, bet ar to arī stāsts nav galā. Siverstounā Loris salauza stilba kaulu. 
  
Neskatoties uz traumām, Loris paspēja parādīt savu talantu. Brno viņš ieņēma ceturto vietu un Sepange piekto vietu, kaut abas sacīkstes notika lietus apstākļos. Francūzis pilnīgi atguvusies un ir gatavs sākt no jauna. Šosezon viņš būs Avintia komandā ar Ducati GP15 motociklu. 
  
„Viss ir kārtībā un mana kāja tik pat laba, kā jauna”, - teica Baz. – „Pēdējie izmēģinājumi parādīja, ka es joprojām protu braukt un cīnīties trasē. Jaunā sezonā, ceru, ka veiksies daudz vairāk, bet pagaidām negribu likt mērķus, jo pirms iepriekšējās sezonas bija daudz ieplānots, bet neko neesam sasnieguši. 
  
Es domāju, ka man ir jāstrādā secīgi un vienkārši jābauda sacīkstēs. Ja izdosies, būšu ātrs, tad būs arī rezultāts. Mums ir jāstrādā izmēģinājums pēc izmēģinājuma, brauciens pēc brauciena, jo pagājušas ziemas izmēģinājuma braucieni gāja labi, bet sezona izrādījās katastrofiska. Ziemas izmēģinājuma mērķis – sagatavoties pirmajām sacensībām Katarā. ” 
  
Jaunajā sezonā Baz strādās ar galveno inženieri Paolo Tsavalloni, kurš nesen pievienojas Avintia Racing komandai. 
 
 
Radīt:

But autoriem
ASHBURN +15°C.
LV
Pasākumi
UA-90270640-1