MotoGP: Pols Esparagro: “Mēs gatavojamies parādīt, ko spēj KTM”

[01.03.2017]
Gaidāmajā sezonā Pols Esparagro brauks par Red Bull KTM Factory Racing komandu, kas jau debitēja premjer-klasē ar jauno prototipu KTM RC16. Mika Kalio brauca Valencijā un tagad gatavojas starpsezonu izmēģinājumiem, kas ir ieplānoti uz 30. janvāri. 
  
Pols Esparagro: “Es jau daudz ko zinu par motocikliem un kā notiek darbs dokā, tāpēc domāju, ka varēšu pielietot savas zināšanas, uzstājoties par KTM. Es, tomēr, esmu pārāk jauns un es turpināšu mācīties tālāk līdz pat karjeras beigām. 
  
KTM ir lielas aizdomas un idejas. Viņi cenšas uzvārēt visās kategorijās, kurās uzstājās. Vadība ir pārliecināta savā potenciālā, tomēr projekts ir pagaidām ļoti jauns. Mums ir nepieciešami izmēģinājumi. Man noskaņojums ir pozitīvs. Mums ir jāprogresē katrā nākamā sacensībā. Mēs gatavojamies paradīt uz ko ir spējīgs KTM. 
  
Mēs izmantojam citu priekšēju dakšu, nekā parejas komandas – es nezinu vai tā ir priekšrocība, vai trūkums, bet tas noteikti atšķiras. Cauruļveida rāmis – ir detaļa, kas uztrauc mani visvairāk. Tā nevar būt slikta, bet uztrauc tās jaunums. Neviens cits iepriekš ar šādu rāmi nebijis startējis. Tā atšķiras no tām šasijām, pie kuras mēs visi esam pieraduši. Vajag izmēģināt. 
  
Komandas biedrs – ir pirmais cilvēks, kuru vienmēr gribētos apsteigt, bet tomēr arī ir jāpalīdz viens otram. Mums sagaida milzīgs darba apjoms, kuru darīsim ar visu komandu. Mums ir jāsāk no jauna, svarīgi sadarboties. Kad tiksim līdz augšienes, tad būs iespēja pacīnīties viens ar otru. Līdz šīm, centīsimies palīdzēt viens otram!” 
 
Radīt:

But autoriem
ASHBURN +23°C.
LV
Pasākumi
UA-90270640-1