Colton Aaker uzvarēja King Of The Motos 2017 

[08.02.2017]
King Of The Motos 2017 – viena no visgrūtākajām enduro sacensībām  ASV. Sarežģītības līmenis ir pārmērīgs – dalībnieki burtiski krīt un zaudē samaņu. Kolton Aaker kopā ar citiem dalībniekiem apstājās, lai palīdzētu biedram –tā ir normālā prakse šinī sporta veidā, kad cilvēkam draud nāves briesmas. 
 
  
 Pagājušās nedēļas nogalē notika King of the Motos 2017. Notikuma vieta: Johnson Valley, California. Kolton Aaker pārstāvot Rockstar Energy Husqvarna komandu, uzvarēja braucot ar speciāli sagatavotu motociklu Husqvarna TX 300. 
  
Turnīrs sastāvēja no trim sacīkstēm. Nopelnītie punkti summējas, lai noteiktu uzvarētāju. Sacīkstes startēja sestdien, 4.februārī. Pirmā apļa distance bija 10km. Aaker ļoti labi startēja un aizbrauca no pilotona lielas daļas. Tumšā diennakts laikā dalībniekam bija pa grūti tikt galā ar navigāciju, jo apkārtēja redzamība bija minimāla putekļu sienas dēļ. Kolton brauca diezgan prātīgi, nepalaižot garām  ček pointus un nezaudējot laiku  uz sodiem. Pēc pirmā brauciena amerikānis ieņēma ceturto vietu. 
 
Otrā brauciena distance bija jau 35,5km. Koltons ne īpaši labi sāka, bet ātri panāca līderus. Pēc rezultātiem, viņš ieņēma trešo vietu, bet viņam  kompensēja vienu minūti, kuru Koltons patērēja palīdzot citam braucējam. Tas pārcēla Koltonu uz otro pozīciju.  
Pēdējam braucienam bija raksturīgs akmeņains un smilšains reljefs. Trases distance bija 19,5km. Koltons perfekti pavadīja braucienu un uzvārēja. 
  
 
 
 
 «King Of The Motos 2017» rezultāti:
 
1. Colton Haaker (HSQ)
2. Max Gerston (BET)
3. Mitch Carvolth (KTM)  
 

Radīt:

But autoriem
ASHBURN +19°C.
LV
Pasākumi
UA-90270640-1