Harley-Davidson attaisa vaļā aizsegu par jauno dzinēju

[09.02.2017]
   
Uzņēmums Harley-Davidson pastāstīja par sagatavotu un palaistu jaunu motocikla dzinēju.  
   
Tas ir lieltilpuma V-Twin dzinējs, kas sevī iezīmē par jaunās ēras sākšanu uzņēmuma dzinēju vēsturē – ar četriem vārstiem uz cilindru. Ar šo dzinēju tiks aprīkoti pirmkārt jaunie tūringa 2017.gada modeļi.  
 
Tas ir devītais lielais dzinējs Harley-Davidson vēsturē. Tas saglabā klasisko izskatu un klasisko konfigurāciju ar 45 grādu leņķi starp cilindriem. Divas aizdedzes sveces uz katru cilindru. Pateicoties jaunai konstrukcijas, vārstus nevajadzēs regulēt visā dzinēja ekspluatācijas laikā.   
  
Jauns dzinējs būs pieejam divos tilpuma veidos – 1750 un 1868 . Dzinējs nodrošina paātrinājumu līdz 100km/h uz 11% ātrāk, nekā pagājušais motocikls ar tādu pašu dzinēja marku. 
   
Jauno dzinēju nosauca par Milwaukee-Eight 107. Tas tiks uzstādīts uz Street Glide/Street Glide Special, Road Glide/Road Glide Special, Electra Glide Ultra Classic, Road King un Freewheeler modeļiem.  
   
Šī pati motora versiju, bet ar dubulto dzesēšanas sistēmu plāno uzstādīt uz Ultra Limited/Ultra Limited Low, Road Glide Ultra un Tri Glide Ultra modeļiem. Šī dzinēja lielāku versiju ar dubulto dzesēšanas sistēmu uzstādīs uz CVO Limited un CVO Street Glide motocikliem.  
   
Pēc motonews.ru materiāliem.  
 
Radīt:

But autoriem
ASHBURN +19°C.
LV
Pasākumi
UA-90270640-1