Vīrietis atjaunoja 100 gadu veco motociklu

[13.04.2017]
 
Kips Marks, inženieris no Oklendas (Jaunzēlande) atjaunoja 1920. gadā ražotu Harley-Davidson motociklu. Restaurācijas process aizņēma gandrīz 20 gadus. Ar savu draugu, entuziastu un citu cienītāju palīdzību viņam izdevās dabūt arī oriģinālo ekspluatācijas instrukciju, sameklēt trūkstošās detaļas un uzlikt motociklu uzskaitē.
 
 
https://auto.mail.ru/image/123184-dece10cc5ea1d0ec3dffdddcc922cc22/
 
Motocikls tika iegādāts 1998.gadā pilnīgi izkomplektēts. Kā stāsta pats Marks, motocikla atjaunošana prasīja daudz pūļu. Par galveno veiksmes nosacījumu projekta realizēšanā kļuva entuziastu palīdzība no visa pasaules. Ar viņu palīdzību Markam izdevās iegūt pat oriģinālo ekspluatācijas instrukciju motociklam.
 
Iziet tehnisko apskati arī izrādījās nebūt ne viegls uzdevums - lai sameklētu derīgas bremzes, kas varētu izturēt pašreizējo izmēģinājumā stenda slodzi, Markam nācās nomainīt divus komplektus. Galu galā, pēc pēdējiem sagatavošanas darbiem, kļuva skaidrs ka motocikls nav piemērots ātrai braukšanai. “Tas var sasniegt maksimālo ātrumu 80 km/h pie nosacījuma, ka jūs braucat lejup no kalna un ar vēju mugurā”- sāka Marks.
 
Pēc Marka teiktā, viņš ilgi mēģināja pierast pie vecās sajūga un pārnesumkārbas konstrukcijas, jo lai pārslēgtu pārnesumu ir jāveic diezgan daudz manipulācijas. Restaurētais motocikls pirmo reizi tiks atrādīts plašākai publikai aprīļa beigās, festivāla norises laikā.
 
 
Radīt:

But autoriem
ASHBURN +18°C.
LV
Pasākumi
UA-90270640-1